Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tastierë Tesoro Tizona Spectrum Numpad, e zezë

Kodi i produktit:
223363
EAN:
0799430374200
Ndriçim i pasëm:
Trashësia [mm]:
141
Teknologjia:
USB-A
Renditja/shfaqja:
US

Si të porosisim në Gjirafa50?

43.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(7 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Merrni tastierën numerike Tizona Spectrum që të lehtësoni punën tuaj. Blloku shtesë i Tesoro Tizona Spectrum Numpad është optimizuar për t'u përdorur me tastierën Tizona Spectrum. Ashtu si tastiera, blloku numerik ka ndriçim RGB LED me 16.8 milion ngjyra, me opsionin për të rregulluar ndriçimin individual të butonave sipas preferencave të përdoruesit. Falë butonave mekanikë dhe butonave të saktë Kailh RGB, kjo është një shtesë e madhe. Është lidhur nëpërmjet portës USB me tastierën Tizona Spectrum, në anë të djathtë ose e majtë sipas preferencave ose drejtpërdrejt në kompjuter nëpërmjet USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0799430374200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
105
I përdorshëm me:
Tesoro Tizona
I përdorshëm me markat:
Tesoro
Kodi i prodhuesit:
TS-G2SFLP-R (US)
Lansuar:
30. 9. 2017
Lartësia [mm]:
24
Lloji i tastierës:
Kailh Red
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
RGB
Pesha [g]:
250
Prodhuesi:
Tesoro
Renditja/shfaqja:
US
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
141
Vetëm numerike :

Bashkangjitja Tastierë Tesoro Tizona Spectrum Numpad edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE