Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë për Microsoft Surface Go, e kaltër

Kodi i produktit:
241266
EAN:
8898422893674
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
KCS-00033
Lansuar:
7. 8. 2018
Prodhuesi:
Microsoft

Si të porosisim në Gjirafa50?

108.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tastierë Microsoft për Surface Go, ENG, akcelerometër, çelësa me ndriçim, bllokim magnetik. Kompatibil me Microsoft SurfaceGo. Vjen me ngjyrë të kaltër. Shtrirja e tastierës në gjuhën angleze.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8898422893674
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
KCS-00033
Lansuar:
7. 8. 2018
Prodhuesi:
Microsoft
Renditja/shfaqja:
UK
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com

Bashkangjitja Tastierë për Microsoft Surface Go edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE