Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastier Genius KB-128, CZ/SK

Kodi i produktit:
228486
EAN:
4710268254614
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
460
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Shënim: Kjo tastierë është e llojit QWERTZ dhe ka simbole çeke si ešcrž, të vendosura në pjesën e numrave në tastierë. Tastierë me vendosje tradicionale të butonave duke përfshirë pjesën numerike, është shoqëruesi juaj më i mirë për çdo punë kompjuterike. Gëzoni të punoni në këtë tastierë me butona shumë të përshtatshëm, nuk bëjnë zhurmë dhe janë të lehtë për t'u përdorur. Dizajni elegant Dizajni i përshtatshëm i butonave, nuk është e gjitha. Kjo tastier me dizajn unik kursen hapësirë, duke e bërë akoma më praktike. Aplikacioni SmartGenius Ky është një aplikacion i zgjuar që ju lejon të shtypni tastet për aktivitetet dhe aplikacionet më të përdorura, të tilla si ndalimi i zhurmës ose zmadhimit e tij, ose për të nisur me shpejtësi një shfletues interneti. Përfitime të tjera Ju gjithashtu mund të rregulloni lehtësisht lartësinë e tastierës në sajë të këmbëve, ajo është gjithashtu rezistente ndaj lëngjeve, e cila e bën të përshtatshëm me çdo përdorues të rregullt.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268254614
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
460
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
31300001403
Lansuar:
9. 1. 2018
Lartësia [mm]:
27
Lloji i tastierës:
Membranë
Pesha [g]:
564
Prodhuesi:
Genius
Renditja/shfaqja:
CZ, SK
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
172
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Tastier Genius KB-128 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE