Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë fleksibile C-TECH FK-01

Kodi i produktit:
173110
EAN:
8594125007133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,5
Gjerësia [mm]:
495
Kodi i prodhuesit:
FK-01

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Tastiera fleksibile në fjalë ofron mundësi përdorimi në shërbime shëndetësore ose në industri të ushqimit. Poashtu kujdeset që përdorimi i saj të jetë komfort dhe qetësisht e operueshme. Kjo tastierë fleksibile është ideale për përdorim në ambiente të vrazhda falë rezistencës ndaj bakterieve, pluhurit dhe ujit. Kjo tastierë mund të pastrohet lehtësisht dhe thellësisht. FK-01 është një pajisje që përshtatet lehtë edhe në tavolinën tuaj të punës. Këtë tastierë mund ta paketoni sido falë formës elastike dhe mund ta merrni me vete në udhetim. Dimensionet: 495 x 138 x 12 mm. Pesha: 0.3 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594125007133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,5
Gjerësia [mm]:
495
Kodi i prodhuesit:
FK-01
Lansuar:
16 Qershor 2015
Lartësia [mm]:
12
Lloji i tastierës:
Chiclet, Membranë
Pesha [g]:
300
Prodhuesi:
C-Tech
Renditja/shfaqja:
CZ
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
138

Bashkangjitja Tastierë fleksibile C-TECH FK-01 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE