Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë Genius KB-110X PS / 2 CZ / SK, e zezë

Kodi i produktit:
84846
EAN:
4710268235934
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,5
Gjerësia [mm]:
456
Kodi i prodhuesit:
31300711109

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Tastiera Genius është tastierë e cila mund të përdoret për zyrë. Modeli i KB-110X vjen me taste standarde, në ngjyrë të zezë dhe me lidhës PS2. Përparësia kryesore e kësaj tastiere është rezistenca ndaj ujit dhe lëngjeve. Edhe nëse jeni duke pirë kafe dhe derdhni atë në tastierën tuaj, ju vetëm e thani atë mirë dhe nuk do të keni probleme. Kjo tastierë ofron kualitet shumë të lartë dhe qetësi gjatë përdorimit. Tastiera ka gjithashtu tastet në gjuhën Çeke dhe karakteristikat laserike. Prodhuesi garanton që produkti mund të përdoret për sistemet Windows XP, Vista dhe 7.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268235934
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,5
Gjerësia [mm]:
456
Kodi i prodhuesit:
31300711109
Lansuar:
10 Maj 2011
Lartësia [mm]:
25,5
Lloji i tastierës:
Membranë
Prodhuesi:
Genius
Renditja/shfaqja:
CZ
Teknologjia:
PS/2
Trashësia [mm]:
162
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Tastierë Genius KB-110X PS / 2 CZ / SK edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE