Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tastierë për fëmijë CONNECT IT

Kodi i produktit:
96320
EAN:
8594158526038
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CI-44
Lansuar:
10. 9. 2011
Lloji i tastierës:
Membranë

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

CONNECT IT e sjell tastierën që i ndihmon të gjithë ata që kanë problem të shohin shkronjat e vogla në tastiera normale. Tastiera vjen me butona me ngjyrë të verdhë dhe shkronja e numra më të mëdha që është e përshtatshme për fëmijë apo çdokush që ka problem me shikim. Tastiera mund të lidhet me kompjuter nëpërmjet konektorit USB që gjindet në fund të kabllos me gjatësi 1.4 metra dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594158526038
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CI-44
Lansuar:
10. 9. 2011
Lloji i tastierës:
Membranë
Prodhuesi:
Connect IT
Renditja/shfaqja:
CZ
Teknologjia:
USB-A
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Bashkangjitja Tastierë për fëmijë CONNECT IT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE