Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set Gamdias Poseidon M1 (tastierë, maus dhe kufje)

Kodi i produktit:
622888GD
EAN:
6516324562545353
Madhësia e mikrofonit:
F62.7mm
Pesha e tastierës:
0.56kg
Pesha e mausit:
105g
Pesha e kufjeve:
325g

Si të porosisim në Gjirafa50?

58.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gamdias sjell në treg setin e përbërë nga një tastierë, maus dhe kufje, të dizajnuar posaçërisht për lojërarë të apasionuar.

Tastiera

ARES M1 përdor 7 ngjyra që lehtësojnë efektet mahnitëse të ndriçimit. Dizajnuar për të kulluar derdhjet dhe për të mbajtur lëngjet e dëmshme larg përbërësve jetik.

Mausi

Duke arritur maksimumin në 3.200 dpi, ai ka në qendër butonin e kontrollit dpi që ju lejon të ndryshoni ndjeshmërinë e mausit tuaj. I përkryer për snajperët, ose MMO ku shpejtësia është e rëndësishme.

Kufjet

Mikrofoni gjithëpërfshirës me ndriçim funksional që anulon zhurmën mbi tastet. Kufjet e lojrave EROS E1 vijnë me altoparlantë 40 mm, ndriçim mahnitës me shumë ngjyra dhe shirit lëkure për një lojë të përsosur.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6516324562545353
Frekuenca e mausit:
125Hz
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos së kufjeve:
1.8m
Gjatësia e kabllos së mausit:
1.5m
Gjatësia e kabllos së tastierës:
1.5m
Impedanca:
32 Ohm ??- 15
Jetëgjatësia e tasteve të mausit:
3 milion klikime
Jetëgjatësia e tasteve të tastierës:
50 milion klikime
Konektori i kufjeve:
USB për ndriçim , 3.5mm për audio
Konektori i tastierës:
USB
Lloji i senzorit:
Optik
Lloji i tasteve të tastierës:
Membrane
Madhësia e mikrofonit:
F62.7mm
Ndjeshmëria:
1200, 1600, 2000, 3200 DPI
Ndjeshmëria e kufjeve:
120±3dB
Ndjeshmëria e mikrofonit:
-58db±3db
Ngjyra e ndriçimit të pasëm:
Shumëngjyrëshe
Numri i tasteve multimedial:
6
Përmasat e mausit:
118 x 67 x 38.5 mm
Përmasat e tastierës:
470 x 200 x 55 mm
Pesha e kufjeve:
325g
Pesha e mausit:
105g
Pesha e tastierës:
0.56kg
Prodhuesi:
Gamdias

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE