Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Set maus + tastierë CONNECT IT Battle Rnbw, CZ

Kodi i produktit:
238696
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Ndriçim i pasëm:
Teknologjia:
USB-A
Senzor i lëvizjes:
Optik
Renditja/shfaqja:
CZ

Si të porosisim në Gjirafa50?

33.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

CONNECT IT Battle Rnbw sjell setin që përbëhet nga tastiera dhe mausi i kualitetit të lartë për t'ju sjellur avantazhin e duhur ndaj kundërshtarëve tuaj. Aksesorët janë shoqëruesit e përsosur për çdo gamer qoftë profesional apo amater. Tastiera është ndërtuar me profil të ulët, ka 19 butona anti-ghost, mban drita LED dhe mund të lidhet me kompjuter nëpërmjet konektorit USB që gjindet në fund të kabllos me gjatësi 1.8 metra ndërsa mausi vjen i pajisur me 6 butona të riprogramueshëm, ka rezolucion prej 1000/1200/1600/3200 DPI dhe lidhet me kompjuter nëpërmjet konektorit USB që gjindet në kabllon me gjatësi 180 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
RNBW-SET
Lansuar:
20. 6. 2018
Lloji i tastierës:
Membranë
Lojë:
Me maus:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Shumëngjyrësh
Numri i butonëve:
6
Prodhuesi:
Connect IT
Renditja/shfaqja:
CZ
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB-A
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Bashkangjitja Set maus + tastierë CONNECT IT Battle Rnbw edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE