Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set Tastierë + Maus Logitech MK270

Kodi i produktit:
129500
EAN:
5099206039148
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
920-004508
Lansuar:
8 Qershor 2013
Lloji i tastierës:
Membranë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
42.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Wireless Desktop Logitech MK270 mund të lehtësoj aktivitetet tuaja. Ju ofron kontroll të madh për qasje në muzikë, video dhe e-mail. Tastiera është e përshtatshme në prekje dhe nuk krijon zhurmë. Siguron qasje të shpejt wireless deri në 2.4GHz. Jetëgjatësi të baterisë deri në disa muaj. Butonët e numrave anash janë dizajnuara për shtypje të lehtë të shifrave. Për kontroll shtesë shërbejnë butonët e navigimit. Mausi është wireless optik me dizajn ergonomik, i cili përdoret lehtë nga të gjithë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206039148
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
920-004508
Lansuar:
8 Qershor 2013
Lloji i tastierës:
Membranë
Me maus:
Numri i butonëve:
3
Prodhuesi:
Logitech
Renditja/shfaqja:
US
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Set Tastierë + Maus Logitech MK270 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE