Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set ( Tastier + Maus ) Microsoft Wireless Desktop 850

Kodi i produktit:
180415
EAN:
885370997804
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
456
Kodi i prodhuesit:
PY9-00013
Lansuar:
30 Tetor 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 
Ju kurseni : 16.00   (27%)
43.50 € * Përfshirë TVSH-në
27% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse jeni përdorues i sistemit operativ Windows, atëherë ky set me dizajnin e tij dhe me butonat e integruar mund të ju ofroj një përdorim të plotë e cila është bërë posaçërisht për Windows – Microsoft. Tastiera ka butonat të cilët janë të lehtë për tu përdorur pa bërë zhurmë dhe mausi të ofron saktësi dhe rehati gjatë përdorimit. Seti ka ngjyrë të zezë dhe mund të përshtatet lehtë në ambientin ku punoni çoftë në zyre apo shtëpi. Seti ju ofron një liri dhe komoditet të teknologjisë wireless 2.4 GHz i cili siguron një lidhje të besueshme deri në 4.5 m largësi nga vendi ku është lidhur microUSB me PC. Gjithashtu ka një konsum shumë të vogël të energjisë gjatë përdorimit dhe bateritë të cilat i japin energji mund të qëndrojnë deri në 15 muaj. Nëse përdoren bateri të kualitetit të dobët, atëherë treguesi i baterisë tregon ju sinjalizon me dritën e kuqe. Parametrat e tastierës janë 456 x 158 mm dhe mausi 113.5 x 58 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
885370997804
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
456
Kodi i prodhuesit:
PY9-00013
Lansuar:
30 Tetor 2015
Lloji i tastierës:
Membranë
Me maus:
Numri i butonëve:
3
Prodhuesi:
Microsoft
Renditja/shfaqja:
CZ
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
158
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com

Bashkangjitja Set ( Tastier + Maus ) Microsoft Wireless Desktop 850 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE