Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set Tastierë dhe Maus Genius KB-8000X, i zi

Kodi i produktit:
160494
EAN:
091163248736
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
31340005106
Lansuar:
11 Tetor 2014
Lloji i tastierës:
Membranë

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Tastiera dhe mausi pa kabllo Genius KB-8000X i lehtësojnë aktivitetet tuaja të përditshme. Me to, ju mund të shijoni lirinë e plotë që ofron lidhja pa kabllo. Seti Genius KB-8000X ka dizajn modern, me teknologji të wireless-it dhe butona të përshtatshëm për të kryer funksione të ndryshme. Seti përfshin një tastierë e cila ofron 12 butona për kontrollin e multimedias dhe internetit, dhe mausin pa kabllo i cili posedon sensorë optik me rezolucion prej 1200 dpi dhe tri butona klasik. Lidhja me kompjuter realizohet përmes një mini-marrësi USB, i cili instalohet lehtë. Teknologjia e avancuar e wireless-it 2.4GHz pengon ndërhyrjet dhe lejon operim më të thjeshtë.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
091163248736
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
31340005106
Lansuar:
11 Tetor 2014
Lloji i tastierës:
Membranë
Me maus:
Numri i butonëve:
3
Prodhuesi:
Genius
Renditja/shfaqja:
CZ
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Set Tastierë dhe Maus Genius KB-8000X edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE