Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set Tastierë dhe Maus Logitech Desktop MK120

Kodi i produktit:
77346
EAN:
5099206020443
Numri i butonëve:
3
Trashësia [mm]:
155
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 
Ju kurseni : 4.08   (16%)
21.42 € * Përfshirë TVSH-në
16% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Logitech Desktop MK120 është një set aksesorësh për kompjuter. Ky set përfshin një tastierë dhe një maus. Ky kombinim është i përshtatshëm për përdorim në zyrë apo shtëpi. Ofron një qëndrueshmëri të gjatë, thjeshtësi dhe butona me stil. Tastiera vjen me një dizajn ergonomik. Në momentet kur shtypni në butona, zhurma nuk dëgjohet pothuajse fare. Lidhshmëri e lehtë me port USB. Në anën tjetër, mausi vjen me një rezolucion të lartë prej 1000 dpi. Përbëhet nga tre butonat klasikë. Instalim i lehtë për të dyja pajisjet e që janë në përputhje me Windows XP, Vista, 7, e më lartë.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206020443
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,5
Gjerësia [mm]:
450
Kodi i prodhuesit:
920-002536
Lansuar:
10 Maj 2011
Lartësia [mm]:
23,5
Lloji i tastierës:
Membranë
Me maus:
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
550
Prodhuesi:
Logitech
Renditja/shfaqja:
CZ
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
155
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com
Vendi i origjinës:
United Kingdom

Bashkangjitja Set Tastierë dhe Maus Logitech Desktop MK120 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE