Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Set Tastierë dhe Maus pa kabllo Connect IT CI-185

Kodi i produktit:
135439
EAN:
8595610600808
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CI-185
Lansuar:
5 Shtator 2013
Lloji i tastierës:
Membranë

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Kompania Connect IT prodhon pajisje të ndryshme periferike me performancë të lartë. Seti CI-185 pa kabllo vjen me një tastierë dhe një maus. Tastiera i ofron përdoruesit lëvizje të shpejta dhe të sakta. Ajo ofron qasje të shpejtë në muzikë, video, e-mail dhe aplikacione tjera, kurse mausi me pesë butona lejon lëvizje të shpejta nëpër faqe dhe sistem. Shkronjat e tastierës janë të shumë të rehatshme. Ky set ka dizajn ergonomik si dhe lidhet pa kabllo me një USB interface,

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595610600808
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CI-185
Lansuar:
5 Shtator 2013
Lloji i tastierës:
Membranë
Me maus:
Numri i butonëve:
5
Prodhuesi:
Connect IT
Renditja/shfaqja:
CZ
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Bashkangjitja Set Tastierë dhe Maus pa kabllo Connect IT CI-185 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE