Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set Tastierë dhe Maus pa kabllo Logitech MK220, CZ

Kodi i produktit:
95439
EAN:
5099206029897
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
920-003165
Lansuar:
20 Gusht 2011
Lloji i tastierës:
Membranë

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Logitech Desktop MK220 është një set aksesorësh pa kabllo për kompjuter. Ky set përfshin një tastierë dhe një maus. Ofrojnë një qëndrueshmëri të gjatë dhe operacione të përshtatshme. Tastiera vjen me një dizajn kompakt, me madhësi më të vogël për 36%, krahasuar me tastierat standarde, çka kursen hapësirën dhe duket më e bukur. Ajo mund të zgjasë 24 muaj pa i zëvendësuar bateritë. Në anën tjetër, mausi shfrytëzon dy bateri "AAA" për të funksionuar. Përbëhet nga tre butona klasik. Instalim i lehtë për të dyja pajisjet që janë në përputhje me Windows XP, Vista, Windows 7 e më lartë. Avantazhi kryesor i këtyre pajisjeve është se ato funksionojnë pa kabllo.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206029897
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
920-003165
Lansuar:
20 Gusht 2011
Lloji i tastierës:
Membranë
Me maus:
Numri i butonëve:
3
Prodhuesi:
Logitech
Renditja/shfaqja:
CZ
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Set Tastierë dhe Maus pa kabllo Logitech MK220 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE