Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set tastierë + maus Microsoft Sculpt Ergonomic Desktop, Wireless

Kodi i produktit:
135388
EAN:
885370598896
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
L5V-00019
Lansuar:
5 Shtator 2013
Lloji i tastierës:
Membranë

Si të porosisim në Gjirafa50?

113.50 
Ju kurseni : 13.62   (12%)
99.88 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.32 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Microsoft sjell setin e tastierës dhe maus wireless, Sculpt Ergonomic Desktop, që do ju sjell rehati maksimale me dizajnin e tyre ergonomik.

Sorry, the description of the image is missing.


Set ergonomik

Në set përfshihet tastiera, numpadi dhe mausi., Tastiera Sculpt është ndarë në dy pjesë: për dorën e majtë dhe të djathtë. Numpadi është poashtu i ndarë.

Dizajni ergonomik i tastierës dhe mausit janë të rëndësishme për këtë set, pasi që çdo përdorues e përdor tastierën mesatarisht 6 orë në ditë dhe 89% e tyre vuajnë nga dhimbja e kyçeve. Tastiera dhe mausi i eliminojnë këto probleme. Tastiera ka formë konvekse, pjesë për të pushuar e rehatuar kyçet dhe mausi ka formë rrumbullake për kapje më të lehtë. E gjitha kjo kontribuon në reduktimin e presionit në kyçet tuaja.

Tastiera

Tastiera vjen e kompletuar me numpad për eksperiencë të plotë dhe afatgjate. Produkti është i përshtatshëm për sistemin operativ Windows 8. Për rehati maksimale, tastiera është pajisur me pushesin e kyçeve që mbështet kyçet në çdo moment.

Sorry, the description of the image is missing.


Maus

Mausi ka butona bazikë dhe rrotë 4-anëshe. Butonat në pjesën e pasme të mausit ju mundësojnë navigim të shpejtë. Butoni Windows ju mundëson akses të shpejtë në dekstopin tuaj.

Sorry, the description of the image is missing.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
885370598896
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
L5V-00019
Lansuar:
5 Shtator 2013
Lloji i tastierës:
Membranë
Me maus:
Numri i butonëve:
4
Prodhuesi:
Microsoft
Renditja/shfaqja:
CZ, SK
Senzor i lëvizjes:
BlueTrack
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com
Vendi i origjinës:
Thailand

Bashkangjitja Set tastierë + maus Microsoft Sculpt Ergonomic Desktop edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE