Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tastierë CONNECT IT CI-45, e zezë

Kodi i produktit:
96321
EAN:
8594158526021
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,4
Kodi i prodhuesit:
CI-45
Lloji i tastierës:
Membranë

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tastiera CONNECT IT CI-45 është tastierë me një dizajn klasik me ngjyrë bazë të zezë dhe me dritë të brendshme të butonëve me ngjyrë të kaltër, tastiera përmban setin e numërave në anën e djathtë të saj, tastiera konektohet me sistem USB me kabllo 1.4 m me pajisjet kompjuterike me sistem operativ të pacaktuar, sistemin Fn dhe F1-F12 të funksionimit të butonëve. Tastiera është e prodhuar me qëllim të mundësimit të mënjanimit të stresit dhe lodhjes tek përdoruesi, përbëhet nga një dizajn i thjeshtë që e bën atë unike për përdorim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594158526021
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,4
Kodi i prodhuesit:
CI-45
Lloji i tastierës:
Membranë
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Kaltër
Prodhuesi:
Connect IT
Renditja/shfaqja:
CZ
Teknologjia:
USB-A
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Bashkangjitja Tastierë CONNECT IT CI-45 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE