Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë CONNECT IT

Kodi i produktit:
104718
EAN:
8594158527523
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Kodi i prodhuesit:
CI-58
Lloji i tastierës:
Membranë

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 
Ju kurseni : 2.04   (24%)
6.46 € * Përfshirë TVSH-në
24% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Tastierë bazike CI-58 e prodhuar nga CONNECT IT, ideale për përdorim në zyrë në kompani, në ambiente shkollore dhe shtëpi. Ajo është e menduar për të gjithë përdoruesit që duan një pajisje të thjeshtë. Tastiera ofron një grup bazë të butonave të ndara në disa blloqe. Blloku i parë është i mbuluar me shkronja të paraqitjes CZ dhe përdoret për procesim të thjeshtë të fjalëve. Pjesa numerike e saj është e dizajnuar për shkrim të lehtë të numrave. Butonat e navigimit vijnë në ndihmë për kontroll shtesë. Tastiera lidhet me kompjuterin nëpërmjet ndërfaqes USB. Gjatësia e kabllos arrin 1.8 metra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594158527523
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Kodi i prodhuesit:
CI-58
Lloji i tastierës:
Membranë
Prodhuesi:
Connect IT
Renditja/shfaqja:
CZ
Teknologjia:
USB-A
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE