Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë YENKEE YKB 2000 CSBK WL, CZ

Kodi i produktit:
244489
EAN:
8590669250981
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
428
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
31.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Yenkee YKB 2000 është tastierë e rehatshme dhe super e hollë e cila ka hequr qafesh kabllot e neveritshme për t'ju mundësuar operim në çfarëdo pozicioni në të cilin ndjeheni rehat. Aksesori është i ndërtuar nga alumini dhe materiali ABS i kualitetit të lartë, arrinë 90 orë funksionalitet në saje të baterisë me kapacitet 230 mAh, mund të lidhet me kompjuter nëpërmjet dongle-it microUSB me komunikim deri në 10 metra distancë dhe ka madhësi prej 428 x 125 x 16 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669250981
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
428
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
YKB 2000 CSBK WL
Lansuar:
11. 9. 2018
Lartësia [mm]:
16
Lloji i tastierës:
Membranë
Pa kabllo:
Prodhuesi:
YENKEE
Renditja/shfaqja:
CZ
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
125

Bashkangjitja Tastierë YENKEE YKB 2000 CSBK WL edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE