Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tastierë Apple Magic, i argjendtë, INT

Kodi i produktit:
234786
EAN:
888462650427
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
279
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MLA22Z

Si të porosisim në Gjirafa50?

113.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi i produktit Tastiera Apple Magic Tastierë ultra-hollë e Apple është një zgjidhje e përshtatshme për kompjuterin tuaj të përditshëm në shtëpinë ose zyrën tuaj. Tastiera ka një bateri të integruar për rimbushje, mbështet teknologjinë Bluetooth dhe ka një profil të ulët. Mekanizmi i përmirësuar i gërshërëve nën çdo tast. Wireless Bluetooth ose ndriqim i kabllimit. Taste multimediale Taste senzitive dhe me profil të ulët Përparësitë e kësaj tastiere janë tastet e ulëta. Ato kanë një mekanizëm të përmirësuar me gërshërë nën secilin çelës për stabilitet më të madh, lëvizje optimale të tastierës dhe shkrim veçanërisht të rehatshëm dhe të saktë. Përveç kësaj, tastet me profilit të ulët duken shumë elegant, kështu që tastiera duket me të vërtetë e përkryer në çdo tavolinë. Nuk ka tela të panevojshëm Tastiera nuk ka nevojë për ndonjë kabllo të panevojshme për të operuar, sepse ajo është e pajisur me teknologjinë Bluetooth dhe një bateri të integruar me rimbushje me një kohëzgjatje të madhe - tastiera mund të veprojë për më shumë se një muaj me një mbushje të vetme. Mac pastaj do të lidhë tastierën automatikisht kështu që ju mund të lidheni direkt në punë! Vetitë kryesore Tastiera elegante Apple Magic dhe bateria e integruar rimbushëse me qëndrueshmëri të madh deri në 1 muaj ose më shumë. Tastiera mbështet teknologjinë Bluetooth, lidhja është e mundur përmes portit të caktuar. Është e pajisur me taste të profilit të ulët për të shtypur në mënyrë të rehatshme, të shpejtë dhe të saktë. Lidhja me një Mac është automatike. Lartësia e tastierës 0.41 - 1.09 cm, gjerësia 27.9 cm, thellësia 11.49 cm. Pesha 231 g. Tastiera përmban tastet e anglishtes (ndërkombëtare).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
888462650427
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
279
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MLA22Z
Lansuar:
14. 4. 2018
Lartësia [mm]:
10,9
Lloji i tastierës:
Membranë
Pa kabllo:
Pesha [g]:
231
Prodhuesi:
Apple
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
114,9

Bashkangjitja Tastierë Apple Magic edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE