Tastierë me wireless dhe touchpad Logitech K400 Plus

Kodi i produktit:
173354
EAN:
50992060594811
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
354,3
Kodi i prodhuesit:
920-007151
Lansuar:
16 Qershor 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Logitech është një prej prodhuesve lider të pajisjeve hyrëse. Së fundmi, kjo kompani ka sjellur këtë tastierë me wireless K400 Plus. Avantazh i kësaj tastiere është touchpad-i i integruar. Me anë të këtij touchpad-i të integruar, kjo tastierë funksionon në mënyrë të shkëlqyer. Në anën e djathtë posedon këtë touchpad me një palë butona bazik, ndërsa në anën tjetër gjendet butonat e tjerë klasik. Kjo tastierë lidhet me wireless dhe mban lidhjen me sinjalin kryesor deri në 10 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
50992060594811
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
354,3
Kodi i prodhuesit:
920-007151
Lansuar:
16 Qershor 2015
Lartësia [mm]:
23,5
Lloji i tastierës:
Membranë
Pesha [g]:
390
Prodhuesi:
Logitech
Renditja/shfaqja:
CZ
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Touchpad:
Trashësia [mm]:
139,9
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Tastierë me wireless dhe touchpad Logitech K400 Plus edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE