Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë Logitech K270, e zezë, CZ

Kodi i produktit:
101608
EAN:
5099206032873
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
920-003741
Lansuar:
12 Janar 2012
Lloji i tastierës:
Membranë

Si të porosisim në Gjirafa50?

35.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tastiera pa kabllo Logitech K270 ua lehtëson aktivitetet e juaja ditore përmes së cilës mund ta shijoni përdorimin e plotë të internetit. Ua mundëson një qasje të madhe në muzikë, video dhe e-mail me anën e një prekjeje. Gjithashtu kjo tastierë mundëson një lexim shumë të rehatshëm pasi që shkronjat e bardha dhe të zeza janë të ndriçuara. Jetëgjatësia e baterisë është mbi dy vite. Funksionon me sisteme operative si Windows XP, Windows Vista and Windows 7th. Tastiera është në gjuhën çeke.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206032873
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
920-003741
Lansuar:
12 Janar 2012
Lloji i tastierës:
Membranë
Pa kabllo:
Prodhuesi:
Logitech
Renditja/shfaqja:
CZ
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Tastierë Logitech K270 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE