Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë Logitech K360, e zezë, CZ

Kodi i produktit:
91035
EAN:
5099206027633
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
381
Kodi i prodhuesit:
920-003090
Lansuar:
27 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

44.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tastiera pa kabllo Logitech K360 ka një dizajn shumë më ndryshe krahasuar me tastierat e zakonshme. Mund të përdoret si një tastierë zëvendësuese për laptop ose notebook të vogël. Tastiera lidhet me kompjuterin tuaj përmes një pranuesi te vogël USB. Lidhja pa kabllo ka një shtrirje prej 10 metrave. Funksionon me gjuhën çeke si dhe sistemet operative Windows XP, Windows Vista dhe Windows 7.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206027633
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
381
Kodi i prodhuesit:
920-003090
Lansuar:
27 Maj 2011
Lartësia [mm]:
19
Lloji i tastierës:
Membranë
Pa kabllo:
Prodhuesi:
Logitech
Renditja/shfaqja:
CZ
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
156
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Tastierë Logitech K360 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE