Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Hisense H65N6800, 65" (163cm), 4K UHD, LED, Smart, i zi

Kodi i produktit:
213881
Audio optike:
Pesha [kg]:
32,4
Lartësia [mm]:
895
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):

Si të porosisim në Gjirafa50?

1248.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 104.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me këtë televizion ju do të mund të argëtoheni me filma, seriale apo dokumentar me imazh të përsosur, të mprehtë dhe të detajizuar në rezolucion 4K UHD dhe mbështetje për ULED HDR +. Poashtu, për të komplementuar imazhin e pastër, televizioni transmeton zë që do ju absorboj direkt në aventurat e ndryshme. Pos kësaj, pasi që televizioni është SMART, ju do të mund të argëtoheni me shoqërinë apo familjen tuaj nëpërmjet platformave HbbTV, Netflix apo Anyview.


Sorry, the description of the image is missing.Rezolucion 4K UHD


Rezolucioni 4K UHD është rezolucion 4 herë më i madh sesa Full HD prandaj dhe ju mundëson të shihni imazhe precize me ngjyrat më realistike. Me televizion që mban rezolucion të tillë do ju duket sikur po shikoni nga dritarja. Tani për tani, një rezolucion i tillë është maja e kualitetit të lartë.


Sorry, the description of the image is missing.ULED HDR +


Teknologjia ULED HDR + shfaq një spektër të gjërë ngjyrash të pasuruara me thellësi, qartësi dhe natyralitet dhe është avancim mbi televizionet standarde LED. Argëtohuni me eksperiencë unike dhe të mahnitshme duke parë filmat dhe serialet tuaja të preferuara dhe duke shikuar fotografitë dhe videot tuaja personale.

Sorry, the description of the image is missing.


TV SMART me Wi-Fi


Televizioni është pajisur me teknologjinë Wi-Fi që ju mundëson të lidhni TV-në me internet pa pasur nevojë për kabllo të neveritshme. Pos kësaj, televizioni vjen i pajisur me shfletues dhe disa aplikacione të instaluara (YouTube, Netflix, Stream, List).Sorry, the description of the image is missing.


Netflix


Argëtohuni maksimalisht duke shikuar Netflix-in në televizionin tuaj. Të gjithë filmat, serialet, dokumentarët dhe reality shows të përmbledhura në një platformë në gjuhë angleze.


Sorry, the description of the image is missing.


Mbështetje për teknologjinë HbbTV


Ky televizion mbështet teknologjinë hibride e cila kombinon programet digjitale me internet për akses të plotë në arkivat iVysilani. Nëpërmjet këtij aplikacioni ju do të mund të gjeni video të ndryshme nga televizioni çek dhe krijimin e programit Decko për fëmijë. Pos kësaj, kjo teknologji është në zhvillim e sipër, kështu që ju do të mirëprisni gjërat e reja që do të vijnë së shpejti.

Funksioni Anyview

Televizionat modern vijnë të pajisur me platformën e thjeshtë dhe të shpejtë, Anyview, që ju mundëson të shihni videot, fotografitë, muzikën etj nga celulari, tableti apo laptopi direkt në televizion. Lidhuni me televizion me 1 klikim dhe zgjedhni të dhënat multimedia që dëshironi t'i shihni.


Sorry, the description of the image is missing.


Dizajn modern dhe i hollë


Përpos karakteristikave funksionale dhe praktike, Hisense është tërheqës në saje të dizajnit modern dhe të hollë që do të përshtatet në të gjitha pjesët e dhomës.

Sorry, the description of the image is missing.


Standardi i ri i enkodimit HEVC ( H.265)


Televizioni është investim i mirë pasi që e mban marrësinT2 HEVC 265, kështu që ju do të mund të ndërroni marrësin DVBT në DVB T2 me standard HEVC 265. Në të ardhmen s'do të keni nevojë të të ndryshoni televizorin në rast se ndërroni marrësit satelitor.


Sorry, the description of the image is missing.Ultra Motion


Falë karakteristikës të televizionit të emëruar Ultra Motion ju do të shihni imazhe të pastërta, të shpejta dhe përplot detaje pa pengesa në çdo aspekt. Sapo të filloni ta shihni, ju nuk do të mund të ndaleni.Port USB


Televizioni vjen me portin USB për futjen e hard diskut ose USB-së flash, që ju mundëson të shihni fotografitë apo videot tuaja të preferuara, serialet e filmat që i dëshironi dhe muzikën favorite.


Sorry, the description of the image is missing.


Inçizim me PVR


Falë teknologjisë PVR ju do të mund të inçizoni serialet, filmat apo dokumentarët tuaj të preferuar në hard disk ose USB. Thjesht zgjedhni çka dëshironi të inçizoni dhe argëtohuni duke e shikuar më vonë. Mos i humbisni filmat apo serialet tuaja në asnjë moment.


Sorry, the description of the image is missing.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
65
Diagonalja e ekranit [cm]:
163
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
2,5
DLNA:
EAN:
6942147433812
Frekuencë (Hz):
50
Frekuencë [Hz]:
50
Fuqia e altoparlantëve [W]:
30
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1 452
HbbTV:
HDMI:
HDMI 2.0:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
2 200
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
A
Kodi i prodhuesit:
H65N6800
Konsumi [W]:
130
Kontrast [:1]:
4 000
LAN:
Lartësia [mm]:
895
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
4
Numri i porteve HDMI 2.0:
2
Përmasat e kapëses VESA:
400 x 400
Pesha [kg]:
32,4
Prodhuesi:
Hisense
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti (uebi):
Teknologjia e TV:
LED, Smart (mençur)
Trashësia [mm]:
290
USB:
USB 3.0:
Varje në mur:
WLAN (WiFi):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE