Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Transmetues i radios FM Hyundai FMT 419

Kodi i produktit:
211804
EAN:
8592417061030
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HYUFMT419BTCHARGE
Prodhuesi:
Hyundai

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Transmetuesi FM Huynadi FMT do t'ju befasoj me numrin e mundësive që ju ofron për shkak të madhësisë së vogël që e ka. Praktikisht është transmetues i valëve FM i cili lejon transmetimin e fajllave audio nga pajisjet e ndryshme apo radio-ja e automjetit. Ai vjen me Bluetooth, me të cilin mund të lidhet shumë lehtë me telefon apo tablet. Më pastaj nevojitet vetëm të rregullohen frekuencat në radion tuaj që të përshtaten me ato të pajisjes dhe do të mund të dëgjosh muzikën tënde të preferuar. Shtrirja e frekeuncave të këtij transmetuesi është 87.6 - 107.9 MHz.

Veçanti e këtij transmetuesi është edhe mundësia e përdorimit sikurse karikues përmes portit USB me voltazh dalës 5V /2.1 me të cilin mund të karikoni celularin apo pajisje tjera, si dhe mundësia e të përdorurit si shtesë e celularit, si speakerphone, në mënyrë që të flisni edhe kur jeni duke vozitur.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592417061030
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HYUFMT419BTCHARGE
Prodhuesi:
Hyundai

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE