Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë operuese RMCARD205 CyberPower SNMP

Kodi i produktit:
208368
EAN:
4712364141089
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RMCARD205
Lansuar:
17 Shkurt 2017
Prodhuesi:
CyberPower

Si të porosisim në Gjirafa50?

153.50 
Ju kurseni : 7.00   (5%)
146.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Operoni në largësi monitorin tuaj dhe kontrolloni CyberPower UPS tuaj ose PDU ATS, prej një faqeje interneti ose prej një aplikacioni. Softueri i këtij produkti mund të përmirësohet nga përdoruesi në mënyrë që të ketë performanca më të mirat. Përkrah modelet: serinë OL, serinë OR / PR dhe ATS PDU.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712364141089
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RMCARD205
Lansuar:
17 Shkurt 2017
Prodhuesi:
CyberPower
Ueb-i i prodhuesit:
Cyberpower.com

Bashkangjitja Kartë operuese RMCARD205 CyberPower SNMP edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE