Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri CyberPower UPS Green Power UPS 1000VA RM Zyra / 600W

Kodi i produktit:
192778
EAN:
4712364141164
Ngjyra:
Zezë
Ueb-i i prodhuesit:
Cyberpower.com
Teknologjia:
USB
Prodhuesi:
CyberPower

Si të porosisim në Gjirafa50?

359.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
8 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

CyberPower Green Power UPS 1000VA RM Office / 600W është burim rezervë ekonomik që operon në atë mënyrë që rrjeti konsumon energji minimale. Si rezultat liron më pak nxehtësi duke kursyer në këtë mënyrë shpenzimet e kondicionerit të ajrit për dhomën ku është i vendosur. Pra është veçanërisht i përshtatshëm për tu vendosur në dhomat pa kondicioner të ajrit. Kjo bateri bën rregullimin automatik të tensionit + është zgjidhja më e mire për serverë, infrastrukturën rrjetore dhe aplikacione tjera kritike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712364141164
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
1 000
Fuqia [W]:
600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
OR1000ELCDRM1U
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
8
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
14
Lansuar:
18 Qershor 2016
Lloji:
Rack
Mbrojtje për kabllo të energjisë:
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
4
Numri i prizave:
6
Përdorimi:
Desktop, rrjet
Përmasat [mm]:
433 x 44 x 389
Pesha [kg]:
16,1
Prodhuesi:
CyberPower
Teknologjia:
USB
Ueb-i i prodhuesit:
Cyberpower.com
Veçori tjera:
AVR, ekran LCD

Bashkangjitja Bateri CyberPower UPS Green Power UPS 1000VA RM Zyra / 600W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE