Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

UPS APC Easy BV, 1000VA, 600W

Kodi i produktit:
263308
Besueshmëria:
100 %
Numri i baterive:
1
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Teknologjia:
Line-interaktive
Prodhuesi:
APC

Si të porosisim në Gjirafa50?

119.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një burim energjie me kapacitet prej 600 W / 1000 VA. Mbroni UPS-in tuaj nga mbingarkesa, luhatjet e tensionit të rrjetit, qarqet e shkurtra, gabimet e instalimit dhe dëmtimet e baterisë me tension të ulët. Ai gjithashtu siguron zbulimin e problemeve të paralajmërimit të hershëm për mirëmbajtjen e hershme. Ai ofron 6x priza dalëse IEC C13 dhe një prizë hyrëse IEC C14. Ai ka një tension nominal të prodhimit prej 230 V. Poashtu, ka vrima për montim në mur.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
731304338222
Faza hyrësedalëse:
1:1
Fuqia VA:
1000
Fuqia W:
600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
BV1000I
Kohëzgjatja e karikimit h:
8
Lansuar:
20. 6. 2019
Lloji:
Tower
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
1
Numri i prizave:
6
Përdorimi:
Desktop
Përmasat mm:
92,5 x 160,5 x 30,5
Pesha kg:
5.7
Prodhuesi:
APC
Teknologjia:
Line-interaktive
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Veçori tjera:
AVR

Bashkangjitja UPS APC Easy BV edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE