Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

UPS Fortron iFP1000, 1000 VA, 600W, i zi

Kodi i produktit:
262707
Besueshmëria:
94 %
Ngjyra:
Zezë
Teknologjia:
Line-interaktive
Prodhuesi:
FSP group
Pesha kg:
8.2

Si të porosisim në Gjirafa50?

115.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

UPS interaktiv me madhësi kompakte ofron një mbrojtje të qëndrueshme ndaj mbitensioneve dhe shkarkesave elektrike. Fuqia: 600 W / 1000 VA, Tensioni hyrës: 81-145 / 140-290 V AC. Tensioni dalës: 110/120/220/230/240 V AC. Prej prizave ka: 2 x Schuko, 2 x IEC-320-C13. Dimensionet e tij janë: 320 x 182 x 130 mm. Pesha: 8.2 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
94 %
EAN:
4713224522321
Faza hyrësedalëse:
1:1
Fuqia VA:
1000
Fuqia W:
600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
PPF6001300
Lansuar:
12. 6. 2019
Lloji:
2x IEC C13, 2x priza
Mbrojtje për kabllo të energjisë:
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
2
Numri i prizave:
4
Përdorimi:
Sisteme të sigurisë, desktop, pajisje të rrjeteve, sisteme të telekomunikimit
Përmasat mm:
320 x 182 x 130
Pesha kg:
8.2
Prodhuesi:
FSP group
Teknologjia:
Line-interaktive
Veçori tjera:
AVR, ekran LCD

Bashkangjitja UPS Fortron iFP1000 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE