Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kingston DataTraveler 100 G3 16GB

Kodi i produktit:
125881
EAN:
740617211702
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
60
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
DT100G3/16GB

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo USB ka kapacitet 16GB që ju mundëson përdoruesve mjaftueshëm hapësirë për transferim të dokumenteve, muzikës, videove apo prezantimeve. Përmasat e saja janë 60 x 21.2 x 10 mm dhe ngjyra e zezë. Shpejtësia e leximit është 40 MB/s, ndërsa e shkrimit 10Mb/s.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617211702
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
60
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
DT100G3/16GB
Lansuar:
4 Prill 2013
Lartësia (mm):
10
Lidhës USB:
Prodhuesi:
Kingston
Shpejtësia e leximit (teorike) [MB/s]:
40
Shpejtësia e shkrimit (teorike) [MB/s]:
10
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Trashësia [mm]:
21,2
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE