Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Flash Drive Kingston DataTraveler SE9 G2 -16 GB

Kodi i produktit:
166306
EAN:
740617237610
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
DTSE9G2/16GB
Lansuar:
28 Janar 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
13.50 
Ju kurseni : 4.00   (30%)
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
30% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

USB Flash Drive Kingston DataTraveler SE9 G2 ka një mbështjellëse të lëmuar metali me një vrimë të madhe që e bën më të lehtë për t'u mbajtur. Jo vetëm që shërben si një ruajtës i të dhënave, por njëkohësisht mund të shërbejë edhe si një aksesor i bukur mode. Ka kapacitet prej 16 GB, përshtatet me portin USB 3.0/3.1 dhe është paisje e mrekullueshme për laptopin apo tabletin tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617237610
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
DTSE9G2/16GB
Lansuar:
28 Janar 2015
Prodhuesi:
Kingston
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE