HD ADATA Superior Series S102 Pro, 64GB, i kaltër

Kodi i produktit:
125198
EAN:
4713435797198
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
AS102P-64G-RBL
Lansuar:
21 Mars 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
32.50 
Ju kurseni : 13.00   (40%)
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
40% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbështjellësi i lëmuar nga alumini USB Flash Drive Adata Superior Series S102 Pro ka një pamje të mrekullueshme dhe të veçantë, duke e bërë atë ideal si një plotësues për çdo profesionist në lëvizje. Pajisja ofron një performancë shumë të mirë dhe qëndrueshmëri në një dizajn modern klasik. Kapaku mund të jetë një port USB duke përdorur një disk të montuar në pjesën e pasme të njësisë e cila pengon humbjen aksidentale të kapakut. Në saje të interface USB 3.0/3.1 dhe teknologjisë Plug and Play, pajisja nuk kërkon rrymë të jashtme ose bateri dhe vështirësi për të instaluar drivers - pajisja lidhet me kompjuterin nëpërmjet portit USB dhe është menjëherë e gatshme për përdorim në të gjitha sistemet e përbashkëta operative.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713435797198
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
AS102P-64G-RBL
Lansuar:
21 Mars 2013
Prodhuesi:
ADATA
Shpejtësia e leximit (teorike) [MB/s]:
100
Shpejtësia e shkrimit (teorike) [MB/s]:
50
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE