USB Kingston HyperX Savage - 64GB

Kodi i produktit:
181353
EAN:
740617246537
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
HXS3/64GB
Lansuar:
19 Nëntor 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
54.50 
52.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse ju duhet që shpesh të transferoni të dhëna dhe për ta bërë këtë iu duhet USB e sigurtë, me shpejtësi dhe kapacitet të madh atëherë USB Kingston HX Savage është zgjidhja juaj. Përparësia e kësaj USB është teknologjia USB 3.0/3.1 e cila mundëson shpejtësi të madhe në transferimit të të dhënave prej 350 MB / s, gjë e cila ju kursen shumë kohë. Përveç kësaj ka kapacitet prej 64GB që mundëson ruajtjen e të dhënave me kapacitet të madh, të tillë si filma, fotografi dhe video HD dhe muzikë. Kjo USB është e përshtatshme me Windows, Mac OS X 10.8, Linux 2.6.x Chrome OS

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617246537
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
HXS3/64GB
Lansuar:
19 Nëntor 2015
Prodhuesi:
Kingston
Shpejtësia e leximit (teorike) [MB/s]:
350
Shpejtësia e shkrimit (teorike) [MB/s]:
180
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE