Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kingston DataTraveler Micro 3.1 - 16 gigabytes

Kodi i produktit:
173936
EAN:
7406172427752
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
DTMC3/16GB
Lansuar:
20 Qershor 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

USB Kingston DataTraveler Micro 3.1 ka një pamje elegante, e cila përpos ruajtjes së të dhënave bën që kjo USB të jetë edhe një aksesor i bukur. Dizajni me përmasa të vogla dhe qëndrueshmëri të lartë e bën këtë USB një aksesor të përkryer për laptop, telefon dhe tablet. Shpejtësia e leximit të të dhënave arrin deri në 100MB/s. Kapaciteti prej 16 GB ofron hapësirë të mjaftueshme për ruajtjen e dokumenteve voluminoze, veçanërisht fotove dhe videove. Ka këto dimensione 24.95 x 12.2 x 4.5 mm dhe ngjyrë metalike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7406172427752
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
DTMC3/16GB
Lansuar:
20 Qershor 2015
Prodhuesi:
Kingston
Shpejtësia e leximit (teorike) [MB/s]:
100
Shpejtësia e shkrimit (teorike) [MB/s]:
10
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE