Kingston DataTraveler microDuo 3C - 64GB

Kodi i produktit:
174735
EAN:
7406172430791
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
16,6
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
DTDUO3C/64GB

Si të porosisim në Gjirafa50?

34.50 
Ju kurseni : 15.00   (43%)
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
43% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

USB-ja Kingston DataTraveler mund të shërbejë jo vetëm si një depo e të dhënave, por edhe si një aksesor mode interesant. Me këtë USB ju keni qasje të shpejtë në të dhënat tuaja. Dizajni unik dhe madhësia kompakte bëjnë këtë USB aksesor të përsosur për laptop, smartfon apo tablet. Korniza e qëndrueshme mundëson siguri të lartë për të dhënat tuaja të çmuara. Funksionimi me teknologjinë USB 3.0 dhe ofron shpejtësi të leximit të të dhënave deri në 100MB/s dhe ka kapacitetin prej 64GB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7406172430791
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
16,6
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
DTDUO3C/64GB
Lansuar:
9 Korrik 2015
Lartësia (mm):
29,94
OTG (On-The-Go):
Prodhuesi:
Kingston
Shpejtësia e leximit (teorike) [MB/s]:
100
Shpejtësia e shkrimit (teorike) [MB/s]:
15
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1, USB-C 3.1 Gen 1
Trashësia [mm]:
8,44
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE