Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

USB ADATA UV150, 32GB, e kuqe

Kodi i produktit:
128358
EAN:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
AUV150-32G-RRD
Lansuar:
16 Maj 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
14.50 
Ju kurseni : 7.00   (48%)
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
48% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

USB A-DATA UV150 është një USB me dizajn klasik me një pamje atraktive dhe me performancë prej 3.0. Me formën e përshtatshme të tyre, ato janë shumë të lehta që të mbahen në dorë ndërsa kapaku gjatë përdorimit mund të ngjitet në skajin tjetër të USB-së për të shmangur humbjen. Kjo USB ofron shpejtësi të pandërprerë deri në 90 MB/s me kapacitet prej 32GB, që ofron hapësirë mjaftë të madhe për transportin e të dhënave dhe për ruajtje rezervë. Dimensionet e diskut janë 58 x 18 x 11 mm ndërsa një disk peshon 9 g.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713435797105
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
AUV150-32G-RRD
Lansuar:
16 Maj 2013
Pesha [g]:
9
Prodhuesi:
ADATA
Shpejtësia e leximit (teorike) [MB/s]:
90
Shpejtësia e shkrimit (teorike) [MB/s]:
20
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE