Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

USB Flash SanDisk Extreme PRO - 128 GB

Kodi i produktit:
216318
EAN:
619659152512
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
11
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
SDCZ880-128G-G46

Si të porosisim në Gjirafa50?

108.50 
Ju kurseni : 41.00   (38%)
67.50 € * Përfshirë TVSH-në
38% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

USB-ja flash SanDisk Extreme Pro me dizajnin elegant nga alumini i qëndrueshëm është zgjidhja e duhur për transferimin e të dhënave të çfarëdo madhësi me shpejtësi të lartë. USB-ja lidhet nëpërmjet portit USB 3.0 ( 2.0), ka enkriptim 128-bit AES dhe madhësi 128GB. Gjithashtu mban teknologjinë RescuePRO Deluxe për rikthimin e të dhënave të fshira dhe ka shpejtësi 420 / 380 MB / s.

Vlerësimet

Perfekte
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
619659152512
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
11
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
SDCZ880-128G-G46
Lartësia (mm):
21
Lidhës USB:
Prodhuesi:
SanDisk
Secure / GDPR Ready:
Enkriptim i serverit
Shpejtësia e leximit (teorike) [MB/s]:
420
Shpejtësia e shkrimit (teorike) [MB/s]:
380
Sigurim i të dhënave:
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Trashësia [mm]:
71
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE