USB Transcend JetFlash 710S, 32 GB

Kodi i produktit:
156367
EAN:
7605578288770
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
TS32GJF710S
Lansuar:
19 Korrik 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 
Ju kurseni : 4.00   (21%)
15.50 € * Përfshirë TVSH-në
21% Zbritje
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

USB JetFlash '710s' ka dizajn kompakt, i përbërë prej metali, me pamje mjaft elegante.

Falë USB interface dhe teknologjisë 'Plug and Play' nuk ka nevojë për bateri dhe drivera të komplikuar.

USB Jetflash 710s ka një kapacitet prej 32 GB.

Dimensionet e flash USB janë 22.4 × 12.2 × 6 mm, me peshë 3.3 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7605578288770
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
TS32GJF710S
Lansuar:
19 Korrik 2014
Pesha [g]:
3,3
Prodhuesi:
Transcend
Shpejtësia e leximit (teorike) [MB/s]:
90
Shpejtësia e shkrimit (teorike) [MB/s]:
20
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE