Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

USB Kingston DataTraveler microDuo, 32GB

Kodi i produktit:
155908
EAN:
740617230789
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
DTDUO3/32GB
Lansuar:
11 Korrik 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 
Ju kurseni : 3.00   (17%)
14.50 € * Përfshirë TVSH-në
17% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

USB Micro Duo 3.0 nuk është vetëm një bartës i të dhënave nga njëri kompjuter në tjetrin, por edhe një pajisje e përshtatshme për pajisjet Android. Përveç USB-së 3.0, kjo pajisje ofron edhe micro USB dhe mbështet teknologjinë OTG. Të dhënat nga telefoni juaj (vetëm Android) mund t'i bartni lehtas në çdo kohë dhe në lëvizje. Përmes teknologjisë Plug and Play, nuk ka nevojë për ndonjë pajisje shtesë mbushëse.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617230789
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
DTDUO3/32GB
Lansuar:
11 Korrik 2014
OTG (On-The-Go):
Prodhuesi:
Kingston
Shpejtësia e leximit (teorike) [MB/s]:
70
Shpejtësia e shkrimit (teorike) [MB/s]:
15
Teknologjia:
USB 2.0 Micro-B, USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE