USB Kingston DataTraveler G4 16 GB,i kaltër

Kodi i produktit:
140364
EAN:
740617220452
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
DTIG4/16GB
Lansuar:
1 Nëntor 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 
Ju kurseni : 1.00   (12%)
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kingston DataTraveler G4 është i përshtatshëm për mbajtjen dhe shpërndarjen e të dhënave, muzikës apo videove. Ka madhësi vetëm 55 mm dhe 10.1 mm i hollë. Falë teknologjisë USB 3.0 dhe teknologjisë Plug and Play, ka shpejtësin e leximit 30 Mb për sekond, shpejtësin e shkrimit e ka 5Mb për sekond dhe nuk nevojiten veprime shtesë për instalim. Pra, lidhet me pajisje përmes portit të USB dhe është menjëherë i gatshëm për përdorim në të gjitha sistemet operative. Kapaciteti prej 16 GB ofron hapësirë të mjaftueshme për ruajtjen e dokumenteve voluminoze, veçanërisht fotove dhe videove.

Vlerësimet

mir edhe lir, respekt për kompanin e madhe Gjirafa50
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617220452
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
DTIG4/16GB
Lansuar:
1 Nëntor 2013
Prodhuesi:
Kingston
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE