Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

USB - Kingston DataTraveler Micro 3.1 - 64GB

Kodi i produktit:
173938
EAN:
740617242874
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
DTMC3/64GB
Lansuar:
20 Qershor 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 
Ju kurseni : 15.00   (46%)
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
46% Zbritje
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

USB Flash Kingston DataTraveler Micro 3.1 ka një kapak të lëmuar metalike me një vrimë të madhe, që e lehtëson varjen, duke shërbyer jo vetëm si ruajtës të dhënash por edhe si aksesor mode interesant. Ky flash drive ofron qasje të shpejtë në të dhëna dhe konstruksion të qëndrueshëm metalik, duke ofruar siguri edhe më të lartë për të dhënat tuaja të çmuara. Përmasat e vogla dhe dizajni elegant e bëjnë një aksesor perfekt për laptopin tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617242874
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
DTMC3/64GB
Lansuar:
20 Qershor 2015
Prodhuesi:
Kingston
Shpejtësia e leximit (teorike) [MB/s]:
100
Shpejtësia e shkrimit (teorike) [MB/s]:
15
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE