Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

USB Kingston DataTraveler Micro 32GB

Kodi i produktit:
173937
EAN:
740617242829
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
DTMC3/32GB
Lansuar:
20 Qershor 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 
Ju kurseni : 2.00   (11%)
16.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kingston DataTraveler Micro USB 3.1 ka një pamje elegante e cila nuk shërben vetëm për ruajtje e dokumentet tuaja, por edhe si një aksesor i bukur që mund të varet në çelësa. Madhësia dhe dizajni i vogël e bëjnë atë aksesorin perfekt për laptopin, telefonin, apo tabletin tuaj. Materiali prej metali siguron qëndrueshmëri afatgjate të të dhënave. Kapaciteti prej 32 GB mundëson përdorimin të përditshëm për ruajtjen e një numri të madh të dokumenteve të ndryshme, veçanërisht të fotove dhe videove.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617242829
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
DTMC3/32GB
Lansuar:
20 Qershor 2015
Prodhuesi:
Kingston
Shpejtësia e leximit (teorike) [MB/s]:
100
Shpejtësia e shkrimit (teorike) [MB/s]:
15
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE