Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

USB Kingston DataTraveler SE9 G2 - 128 GB

Kodi i produktit:
169645
EAN:
740617237825
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
DTSE9G2/128GB
Lansuar:
31 Mars 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

USB Flash Drive Kingston DataTraveler SE9 G2 ka një mbështjellëse të lëmuar metali me një vrimë të madhe që e bën më të lehtë për t'u mbajtur. Jo vetëm që shërben si një ruajtës i të dhënave, por njëkohësisht mund të shërbejë edhe si një aksesor i bukur mode. Kjo USB mbështet portën USB 3.0 dhe ka kapacitet prej 128 GB e cila e bën të mrekullueshëm për laptopin apo tabletin tuaj.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617237825
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
DTSE9G2/128GB
Lansuar:
31 Mars 2015
Prodhuesi:
Kingston
Shpejtësia e leximit (teorike) [MB/s]:
100
Shpejtësia e shkrimit (teorike) [MB/s]:
15
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE