Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

USB Kingston DataTraveler SE9 G2, 32GB

Kodi i produktit:
166307
EAN:
740617237689
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
DTSE9G2/32GB
Lansuar:
28 Janar 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

USB Kingston DataTraveler SE9 G2 ka kapacitet të lartë prej 32 GB që siguron hapësirë të mjaftueshme për ruajtjen e sasive të mëdha të të dhënave. Kjo USB ka një dizajn elegant metalik dhe ka një vrimë që shërben për vendosjen e saj në mbajtësen e çelësave, duke e bërë kështu që përveç ruajtjes së të dhënave të shërbej edhe si aksesor i bukur. USB Kingston DataTraveler SE9 G2 është e pajisur me konektorin USB 3.0 dhe mund të lidhet në çdo kompjuter, laptop apo pajisje tjetër me port të përshtatshëm.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617237689
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
DTSE9G2/32GB
Lansuar:
28 Janar 2015
Prodhuesi:
Kingston
Shpejtësia e leximit (teorike) [MB/s]:
100
Shpejtësia e shkrimit (teorike) [MB/s]:
15
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE