USB SanDisk Cruzer Ultra, 64GB

Kodi i produktit:
136491
EAN:
619659102197
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
SDCZ48-064G-U46
Lansuar:
18 Shtator 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 
Ju kurseni : 10.00   (39%)
15.50 € * Përfshirë TVSH-në
39% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

USB SanDisk Cruzer Ultra është një flash drive me port USB 3.0. Me këtë USB kompakt dhe lehtë të përdorshëm, ju mund të transferoni të dhënat tuaja të rëndësishme lehtë dhe shpejtë. Përveç kësaj, ju mund t'i ruani ato me një siguri shumë të lartë. Të dhënat tuaja mbrohen nga një sistem enkriptimi AES 128 bit. Nuk kërkon bateri shtesë apo instalim të komplikuar të driverave. Vjen me një kapacitet enorm prej 64GB. Arrin një shpejtësi prej 80 MB/s. Dimensionet e tij janë 56.8 x 21.3 x 10.8 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
619659102197
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
SDCZ48-064G-U46
Lansuar:
18 Shtator 2013
Lidhës USB:
Prodhuesi:
SanDisk
Shpejtësia e leximit (teorike) [MB/s]:
80
Sigurim i të dhënave:
Enkriptim i serverit
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE