Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

USB SanDisk iXpand, 64GB

Kodi i produktit:
197043
EAN:
619659145002
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
SDIX30N-064G-GN6NN
Lansuar:
26 Gusht 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
76.50 
Ju kurseni : 29.00   (38%)
47.50 € * Përfshirë TVSH-në
38% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

SanDisk iXpand është një USB me dizajn shumë elegant i dedikuar për iPad dhe IP|hone. Me këtë USB ju keni mundësi t'i shpërndani fotot, videot apo këngët ku do që ndodheni. Kjo pajisje ju mundëson transferim të shpejtë të të dhënave në mes kompjuterëve personal dhe pajisjeve Apple. Kapaciteti i kësaj USB-je është 64GB.

Kur ta lidhni iPhone-in apo iPad-in tuaj me këtë USB, në mënyrë automatike do t'i shkarkoj të gjitha fotot dhe videot. Kështu, ju mund të incizoni filmin tuaj të preferuar nga iXpand dhe pastaj ta shikoni atë në iPad-in tuaj.

Poashtu kjo USB mbështet portën USB 3.0/3.1, tipi A, të gjeneratës së parë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
619659145002
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
SDIX30N-064G-GN6NN
Lansuar:
26 Gusht 2016
Prodhuesi:
SanDisk
Secure / GDPR Ready:
Enkriptim i serverit
Sigurim i të dhënave:
Teknologjia:
Lightning, USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com
Vendi i origjinës:
Tunisia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE