Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

USB SanDisk Ultra Flair, 32GB

Kodi i produktit:
187895
EAN:
619659136697
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
42,42
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDCZ73-032G-G46

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 
Ju kurseni : 9.00   (49%)
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
49% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania SanDisk është lidere në krijimin e pajisjeve portative për ruajtjen e të dhënave. Tani ajo sjell USB-në e shpejtë dhe me dizajn të veçantë, e cila mban emrin Ultra Flair. Produkti ka portin USB 3.0 dhe ka një kapacitet prej 32GB. Disku iu ofron edhe mundësinë për t’i ruajtur të dhënat me fjalëkalim.

Vlerësimet

Usb Fantazi
Usb shum e përshtashme e shpejt e emir për nevoja familjare por edhe shum e mir për fotograf e kamerman dhe qmimi i volitshëm. Flm gjirafa.50
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
619659136697
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
42,42
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDCZ73-032G-G46
Lansuar:
22 Mars 2016
Lartësia (mm):
6,6
Prodhuesi:
SanDisk
Shpejtësia e leximit (teorike) [MB/s]:
150
Sigurim i të dhënave:
Enkriptim i serverit
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Trashësia [mm]:
13,21
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE