Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

USB SanDisk Ultra Flair, 64GB

Kodi i produktit:
187896
EAN:
619659136703
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
42,42
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
SDCZ73-064G-G46

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 
Ju kurseni : 17.00   (60%)
11.50 € * Përfshirë TVSH-në
60% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompania SanDisk është lider sa i përket krijimit të pajisjeve portative për ruajtjen e të dhënave. Tani ajo sjell USB-në me dizajn të veçantë, e cila quhet Ultra Flair.

USB-ja ka një port standard USB 3.0 dhe siguron shpejtësi të transferimit të të dhënave deri në 150 MB/s. Kapaciteti i produktit është 64GB.

Vlerësimet

Mobilna obrobka skrawaniem Mobilna obrobka skrawaniem
Superstars for you - http://link-world.xyz/WIVrH
Огромная волосатая пизда толстой мамы сын порно колекция бесплатного порно видео! просто порно фотографии ! Лучшие порно ролики разных категорий с ежедневным https://prosto-porno.pro/categories/%D0%92+%D0%A7%D1%83%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D1%85/ обновлением.
Produkti eshte ashtu si eshte i pershkruar!
:)
E mire
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
619659136703
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
42,42
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
SDCZ73-064G-G46
Lansuar:
22 Mars 2016
Lartësia (mm):
6.6
Prodhuesi:
SanDisk
Shpejtësia e leximit (teorike) [MB/s]:
150
Sigurim i të dhënave:
Enkriptim i serverit
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Trashësia [mm]:
13,21
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com
Vendi i origjinës:
Tunisia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE