USB SanDisk Ultra Luxe 16GB, e argjendtë

11.50 €
* Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Kodi i produktit:
267335
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
15,8
I qëndrueshëm:
Kapaciteti GB:
16
Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë[APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave
USB disk flash kompakt i përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Transferon skedarët shumë shpejt, ruan dokumente, prezantime, muzikë dhe video. Ky disk flash u krijua për gjenerimin e pajisjeve USB 3.1 Gen 1 të tipit-A. Lidhësi i dyanshëm ka një model simetrik, kështu që nuk duhet të pyesni veten nëse disku duhet rrotulluar për ta vendosur siç duhet. Kjo mundëson lidhje të shpejtë dhe të lehtë. Me Plug and Play, mund ta vendosni dhe të filloni të punoni me të. Dimensionet e vogla sigurojnë transportueshmëri të shkëlqyeshme. Nuk merr hapësirë fare në një çantë ose xhep. Trupi mjaft i qëndrueshëm i aluminit siguron mbrojtje të shkëlqyeshme për lidhësin, i cili mbrohet në mënyrë të sigurt nga dëmtimet. Vrima në skaj të tij e bën të përshtatshëm për tu bashkangjitur në mbajtësin e çelësave ose çantën e shpinës. Karakteristikat kryesore: SanDisk Ultra Luxe ofron performancë të lartë dhe karakteristika praktike për përdorim të përditshëm. Ka një lidhës inovativ USB-3.1 Gen 1 të tipit-A dhe transmeton të dhëna me 150 MB / s.

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
15,8
I qëndrueshëm:
Kapaciteti GB:
16
Kodi:
SDCZ74-016G-G46
Lansuar:
13. 8. 2019
Lartësia mm:
5,72
Materiali:
Metal
Mundësi për varje:
Prodhuesi:
SanDisk
Secure GDPR Ready:
Enkriptim i softuerit
Shpejtësia e shkrimit teorike MBs:
150
Teknologjia:
USB 3.1
Trashësia mm:
40
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE