Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

USB SanDisk Ultra Luxe 64GB, e argjendtë

Kodi i produktit:
267337
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
15,8
I qëndrueshëm:
Kapaciteti GB:
64

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

USB disk flash kompakt i përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Transferon skedarët shumë shpejt, ruan dokumente, prezantime, muzikë dhe video. Ky disk flash u krijua për gjenerimin e pajisjeve USB 3.1 Gen 1 të tipit-A. Lidhësi i dyanshëm ka një model simetrik, kështu që nuk duhet të pyesni veten nëse disku duhet rrotulluar për ta vendosur siç duhet. Kjo mundëson lidhje të shpejtë dhe të lehtë. Me Plug and Play, mund ta vendosni dhe të filloni të punoni me të. Dimensionet e vogla sigurojnë transportueshmëri të shkëlqyeshme. Nuk merr hapësirë fare në një çantë ose xhep. Trupi mjaft i qëndrueshëm i aluminit siguron mbrojtje të shkëlqyeshme për lidhësin, i cili mbrohet në mënyrë të sigurt nga dëmtimet. Vrima në skaj të tij e bën të përshtatshëm për tu bashkangjitur në mbajtësin e çelësave ose çantën e shpinës. Karakteristikat kryesore: SanDisk Ultra Luxe ofron performancë të lartë dhe karakteristika praktike për përdorim të përditshëm. Ka një lidhës inovativ USB-3.1 Gen 1 të tipit-A dhe transmeton të dhëna me 150 MB / s.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
15,8
I qëndrueshëm:
Kapaciteti GB:
64
Kodi:
SDCZ74-064G-G46
Lansuar:
13. 8. 2019
Lartësia mm:
5,72
Materiali:
Metal
Mundësi për varje:
Prodhuesi:
SanDisk
Secure GDPR Ready:
Enkriptim i softuerit
Shpejtësia e shkrimit teorike MBs:
150
Teknologjia:
USB 3.1
Trashësia mm:
40
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE