Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

UPS i mençur APC 1000VA

Kodi i produktit:
236236
EAN:
7313043329858
Ngjyra:
Zezë
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Teknologjia:
Line-interaktive
Prodhuesi:
APC

Si të porosisim në Gjirafa50?

799.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 66.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një zgjidhje e shkëlqyeshme për serverat, terminalet e shitjes, routerat, switch-at dhe pajisjet e tjera të rrjetit që krijojnë një mjedis të sigurtë për të dhënat tuaja kritike në rast të një dështimi të rrymës. Ky burim është projektuar për një tension hyrës prej 230 V (diapazoni i tensionit të furnizimit 180 - 287 V) në frekuencë 50/60 Hz +/- 3 Hz me hyrje IEC320 C14. Furnizimi me energji elektrike për këtë model është 700W / 1000VA me tension të daljes 230V me frekuencë 57-63 Hz. Pajisja ka katër priza të prodhimit IEC 320 C13. Për menaxhim, ajo ofron një port USB, një port Ethernet të mundësuar nga UPS dhe një SmartSlot. Natyrisht, ka një tregues të statusit LED që ofron informacion të qartë. Gjithashtu do të vlerësoni menaxhimin e mençur të baterive për të maksimizuar jetën e baterisë, besueshmërinë dhe performancën përmes ngarkimit inteligjent dhe të saktë. Pajisja kryen gjithashtu një vetë-test automatik, i cili kontrollon për të siguruar zbulimin në kohë të baterive që kanë nevojë për zëvendësim të nevojshëm. Koha e përafërt e operimit me ngarkesë 500 W është afërsisht 16 minuta për bateri. Dimensionet janë 24.1 x 54.6 x 58.4 cm dhe peshon 28.18 kg. Njësia është projektuar për raftet dhe zë një madhësi prej 2U.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7313043329858
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
1000
Fuqia [W]:
700
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi i prodhuesit:
SMT1000RMI2UC
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
3
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min] :
8.7
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
31.3
Lansuar:
4. 5. 2018
Lloji:
Rack
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
1
Numri i prizave:
4
Përdorimi:
Server, pajisje për rrjete
Përmasat [mm]:
86 x 432 x 477
Pesha [kg]:
28,18
Prodhuesi:
APC
Teknologjia:
Line-interaktive
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Veçori tjera:
Ekran LCD, SmartConnect

Bashkangjitja UPS i mençur APC 1000VA edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE